Onze slanghaspel op rail (HRR) is ideaal voor onderhoudsgarages met meerdere parkeerplaatsen en waar de slang moet kunnen worden opgeborgen.
Het HRR-slanghaspel-op-railsysteem combineert de SER-slanghaspel en het unieke crab/trolley-systeem van Plymovent om de slanghaspel en zuigmond langs de VSR-rail van Plymovent te verplaatsen zodat meerdere onderhoudsplaatsen kunnen worden bediend wanneer dat nodig is. Daarbij worden de slangen in parkeergebieden bovendien van de grond af gehouden zodat er geen struikelgevaar is.
Terwijl de trolley buiten de rail het traject aflegt, opent deze het rubberen profiel tijdens geleiding op de rail en dicht deze tijdens verplaatsing van de trolley op de rail het rubberen profiel af om te voorkomen dat gevaarlijke uitstoot het parkeergebied binnenkomt. De afzuigventilator voor deze systemen is, zoals gebruikelijk op de VSR-rail, op afstand gemonteerd, en gegalvaniseerd leidingwerk is aan de bovenkant van de rail in één of meerdere locaties langs de rail aangesloten om een goede luchtstroom te bewerkstelligen.